Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żurominie

Dziś jest środa, 28 lutego, 2024r. , Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha

Dodane przez MGOPS

dnia 10/10/2022

dodatek-weglowy

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żurominie informuje, iż dotychczas do dnia 7 października 2022 r., zrealizowano wypłatę dodatku węglowego na wnioski złożone do dnia 23 sierpnia 2022 r., tj. 743 wnioski na kwotę 2 mln 229 tys. zł.

Kolejne wypłaty, tj. na wnioski złożone po dniu 23 sierpnia 2022 r. , realizowane będą sukcesywnie  każdego roboczego dnia. Termin wypłat dodatków węglowych wynosi do 2 miesięcy od dnia poprawnie złożonych wniosków, natomiast na inne źródła ciepła tj. pellet drzewny lub inny rodzaj biomasy, gaz, drewno kawałkowe, olej – w terminie do miesiąca, również od dnia poprawnie złożonych wniosków.

W przypadku osób, które dokonały korekty deklaracji CEEB, w tym w szczególności zmiany pelletu na dodatek węglowy i złożyły ponownie nowe wnioski na faktycznie eksploatowane źródło ciepła wówczas termin wypłaty wynosi również do dwóch miesięcy od dnia złożenia „nowego” wniosku. Do dnia 7 października 2022 r. zostało złożonych łącznie 3 400 wniosków na dodatek węglowy, zaś na inne źródła ciepła 155.

    Menu główne

  • Strona główna

O MGOPS

  • Statut i struktura